Back to top

אודות חברת ריזונט

REASONAT דיגיטל למותגים שאפתניים
אנחנו חברת אסטרטגיה, עיצוב ופיתוח אתרים וממשקי אינטרנט איכותיים
וזו רק ההתחלה..

אנחנו בוחרים מדי יום לעבוד עם מותגים, לקוחות וארגונים שצומחים ושרואים את הדיגיטל ככלי בעל משמעות רבה עבור העסק. יש לנו נסיון של למעלה מעשור בתחום הדיגיטל ואנחנו שואפים ללא הפסקה ליצור קשרים מעמיקים עם הלקוחות שלנו באמצעות עבודה יסודית, מקצועית, אחראית ומסורה. 

פיתוח אתר האינטרנט, ממשק האינטרנט או האפליקציה שלך עבורינו מהווים רק שלב ראשוני, אבן יסוד למערכת היחסים איתך ולהתפתחות העסק שלך. אנחנו מאמינים כי זהות דיגיטלית הינה ישות עסקית רבת משמעות, שגדלה וצמחה עם השנים ושילוב של הנסיון והידע המקצועי שלנו, יחד עם הסיפור של המותג שלך הם הדרך המרתקת עבורינו. 

מגוון פתרונות עבור המותג שלך
אתרי מסחר וירטואלי
אתר מותאם סלולר
אתרי תדמית
אתר לעמותות
אתר מרובה שפות
מערכות ניהול תוכן מורכבות
אתרי מלונאות ומערכת הזמנות
אתרי נדל״ן
פורטלי תוכן
אתר מדיה
מערכת ליצירת עמודי נחיתה
מערכת Ethernet לארגונים
צוות החברה

צוות ריזונט מורכב מאנשי ניהול, עיצוב, תכנות וקידום. לכלל הצוות יש נסיון עשיר, של מעל עשור, כל אחד ואחת בתחומם. 
ריזונט היא חברת שותפים, בבעלות של אמיר תייר ורועי דהאן, להם נסיון עשיר בתחום הווב והניהול הכללי, נסיון רב בעבודה מול לקוחות גדולים וקטנים והמון אהבה לתחום. 

רועי דהן | מנהל שותף
ב-11 השנים האחרונות ניהלתי והובלתי פרויקטים רבים בתחום ה-Digital מול לקוחות וארגונים רבים, ביניהם בית אביחי, צו פיוס, סינמטק ירושלים ועוד. בהכשרתי אני מעצב אתרי אינטרנט ולמרות שזו התשוקה המובילה אותי אני בפועל מנהל הפיתוח של החברה, מוביל צוות שלם של מתכנתים/ות, בקשר רציף מול הלקוחות ובעיקר דואג לשלמותם של הפרויקטים ולאיכות בלתי מתפשרת מבחינתי.
במהלך השנים הטמעתי שיטות פיתוח מובילות, שיטות ניהול פרויקטים מתקדמות ואני מאמין בשקיפות מלאה מול הלקוח, ניהול משברים בזמן אמת, עמידה בלוחות זמנים ולא חוסך באמצעים בכדי להשיג את המטרה האחת והיא שביעות רצון הלקוח.
מזה 9 שנים אני חבר פעיל בקהילת דרופל ווורדפרס בישראל, אוהב קוד פתוח.

אמיר תייר | מנהל שותף
לפני 9 שנים נחשפתי לתחום פיתוח האתרים והכרתי את קהילת דרופל שבעזרתה התחלתי לפתח אתרים, ללמוד תכנות ולהיחשף לתחום כולו. ברבות השנים החברה תפסה תאוצה, התרחבה וגדלה והחלה להתעסק בפרויקטים מגוונים ומול ארגונים גדולים. עם הזמן רכשתי יכולות גבוהות בכל הקשור לניהול פרויקטים ועבודה מול גופים גדולים. אוהב מאד את תחום החנויות הוירטואליות שם העמקתי את הידע הקשור לחוויית המשתמש, הכלים השונים והאפשרויות העסקיות הטמונות בעולם זה.
חי ונושם דרופל וכיום אחד מהמובילים של קהילת דרופל ישראל ובעל קשרים רבים ואישיים בקהילה העולמית.
בעברי (ובליבי עדיין) אני איש חינוך ושיקום, עם ניסיון של מספר שנים כמנהל הוסטל לילדים אוטיסטים בבית אקשטיין, במשך 7 שנים הייתי מחנך וחבר פעיל בצוות ניהול ביה״ס הדמוקרטי קשת.

נשמח לעבוד יחד על הפרויקט הבא שלך!

פרויקטים אחרונים שלנו

במהלך השנים ביצענו מספר רב של פרויקטים מעניינים במיוחד, גדולים מאד עד קטנים, ללקוחות בסדרי גודל שונים איתם אנו בקשר רציף. 

כלל הפרויקטים שלנו תמיד ״בתנועה״ ולאחר גמר פרויקט האתר עצמו אנחנו כל הזמן עובדים עם הלקוחות על שדרוגים, תוספות ושינויים בהתאם למצב העסק ומצב האינטרנט. 

בתיק העבודות שלנו ניתן לצפות בפרויקטים שונים, עמוד זה הולך ומתעדכן כל הזמן בפרויקטים חדשים וישנים.