Back to top

סינמטק ירושלים

האתר החדש של סינמטק ירושלים

סינמטק ירושלים

מאתרי המדיה והזמנת אירוע מהגדולים והמובילים בארץ, הן מבחינת חוויית המשתמש, העיצוב והטכנולוגיה העומדת מאחורי

מתוך אתר סינמטק ירושלים | ״הסינמטק, שהוקם בירושלים בשנת 1974 על ידי ליה ווים ון-ליר, שכן בבית אגרון. אהבתם לקולנוע ואוסף הסרטים העשיר שאספו במשך שנים רבות הביא לייסודו של ארכיון ישראלי לסרטים וסינמטק פעיל המקרין סרטי איכות.

הודות לתרומתו של ג'ורג' אוסטרובסקי ושיתוף פעולה עם ראש העיר דאז, מר טדי קולק, עבר הסינמטק בשנת 1981 למשכנו הנוכחי בדרך חברון שבגיא בן הינום. כיום, בבניין הסינמטק ארבעה אולמות להקרנת סרטי קולנוע וארכיון ישראלי לסרטים הממשיך להתעדכן מדי יום ביומו. הסינמטק משמש להקרנות של סרטים מסחריים, סרטי קולנוע ישראלי, מיטב הסרטים מהקולנוע העולמי וסרטים מאוסף הסינמטק.״

במהלך שנת 2016 התחלנו עבודה על מה שעתיד היה והפך להיות פרויקט הדרופל הגדול ביותר בישראל ומהמובילים בעולם! העבודה החלה באפיון מעמיק של האתר, שכללה אפיון פרויקט כללי, אפיון טכני מלא לאתר (ארכיטקטורת תוכן מלאה) ותכנון ראשוני של חוויית המשתמש. סינמטק ירושלים ביקשו אתר חדש, מרענן, עם חוויית משתמש מעולה ומערכת ניהול ייחודית המתאימה לצרכים המורכבים של מנהלי התוכן. 

השלב השני היה הליך עיצוב, עיצוב שנעשה על ידי סטודיו Good, מה שהוביל בסופו של תהליך לעיצוב נעים לעין, מיוחד, נקי, כזה המביא לידי ביטוי את המדיות הרבות של הסינמטק, האירועים הרבים, מידע רב על הסרטים השונים ועוד. 

לאחר מכן המשכנו לתהליך פיתוח שנמשך כמעט שנה. הליך פיתוח מורכב במיוחד שכלל ארכיטקטורת תוכן מורכבת במיוחד ומאתגרת, המון כלים ששיפרו את חווית העריכה של מנהלי התוכן, מבנים מסובכים והמון קוד ייעודי בכתיבת רכיבים שונים במיוחד עבור פרויקט זה. 

כיום אנו שמחים להציג אתר נהדר ומערכת יחסים חדשה עם עוד לקוח שמח. 

API, התממשקות ואינטגרציה
יש לנו נסיון רב עם סנכרון אתר אינטרנט למערכות צד ג׳ התומכות בעסק, החל משלב אפיון של הסנכרון, תכנון טכני של המרכיבים שלו ועד שלב הביצוע והבדיקות איכות.
העמוד קצר מלהציג את הפרויקט, אז הנה המיטב
ממשק בניית עמודי בית, עמודי לובי ועמודי נחיתה

ממשק ייעודי וייחודי מסוגו המאפשר יצירת עמודי בית, עמודי לובי ועמודי נחיתה. העמודים ניתנים לתזמון פרסום, תזמונים פנימיים של כל פריט בעמוד נתון, שליטה מלאה על התצוגות של הפריטים כולם ושל כל פריט, שליפת פריטים ממאגר קיים ו/או הצגת רשימות אוטומטיות, הוספת טפסים לעמודים, ועוד אפשרויות רבות נוספות שנועדו ליצור חוויית משתמש מפוארת במיוחד. 

לוח אירועים ראשי

לוח אירועים שלם בעיצוב וחווייה לא פחות ממעולים. הלוח מציג אירועים בצורה חכמה במיוחד המלווה באלוגריטמים רבים היודעים לקחת בחשבון תכנים חסרים ולהציג אחרים במקומם, להציג אירועים לפי סטאטוס פרסום, בהתאם למלאי כרטיסים, לפי סטאטוס פרסום ועוד משתנים. הלוח מציג מידע מפורט בחלון צף אודות האירוע כולל את ההקרנות הנוספות שלו. כמו בשאר האתר, התכנים המוצגים מגיעים ממספר סוגי תוכן וישויות הקשורות אחת בשניה, הכל באופן אוטומטי לפי הגדרות מותנות מראש. 

מיני לוח שנה הניתן להצגה בכל עת

היישר מהתפריט ניתן לגשת ללוח שנה קטן המציג את האירועים של היום ומאפשר זפזופ בין הימים הנוספים. כמו בלוח השנה הגדול, גם לוח השנה הזה מתנהג בצורה חכמה במיוחד. 

טבלת הקרנות סרטים חכמה

בכל עמוד סרט, אירוע או מקבץ של סרטים ישנה טבלת הקרנות חכמה המציגה את מועדי ההקרנות העתידיים ו/או אלו שכבר התקיימו. הטבלה לוקחת משתנים רבים ומחברת ביניהם לכדי הצגת נתונים רלוונטים. 

תמונות מסך מלא בכל עמוד

באתר סוגי תוכן רבים כאשר כל עמוד באתר יכול להציג תמונת מסך מלאה, באיכות גבוהה, מה שמעצים את חוויית הגלישה, יוצר רושם עז ומשאיר את הגולש בעמוד זמן רב יותר מהרגיל. התוצאה הסופית המוכחת כבר היא שיפור מתמיד ביחס ההמרה ובנתונים. המידע על התמונות מתעדכן אוטומטית תוך הקשר בין ישויות שונות. 

התממשקות למערכת הכרטוס והסליקה TopTix
יצירת אירועים מרובים בלחיצה אחת
באמצעות חלון התממשקות ניתן ליצור הקרנות מרובות מסרט נתון, הכל בלחיצת כפתור אחת
סנכרון בין אירועי האתר לטופטיקס
כך שהמידע אודות זמן ההקרנה, האולם, העלות ומידע נוסף, יהיה תמיד מסונכרן
ממשק סליקה מלא ורספונסיבי
התממשקות מלאה לתשלום דרך טופטיקס, גם במובייל
ממשק בחירת הקרנה
בעמודי הסרט ניתן לבחור את ההקרנות השונות והתוכן ישתנה בהתאם, כמו עלות, תאריך ושעה, אולם ועוד
טפסי יצירת קשר מלווים ברכישת כרטיס
אפשרות ליצור טפסי יצירת קשר המלווים ברכישת כרטיסים לאירוע או סרט