Back to top
יצירתיות נדרשת

קורונה- הזדמנויות בתוך הכאוס

Yael Fish
יעל פיש | מנהלת שיווק ופיתוח עסקי
Yael Fish
| Marketing & Business Development Manager

קורונה- הזדמנויות בתוך הכאוס

המציאות החדשה דורשת הסתגלות מהירה למצב שכנראה לא ממהר לחלוף. מה גם, שמשברים מסוג זה עלולים לחזור. היכולת להתמודד עם משבר ולמנף אותו למחוזות חדשים הינה בעלת חשיבות יתרה.
נקיטת צעדים דרמטים וחדשניים מאפשרת לעסקים לחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים ואף להרחיב את מאגר הלקוחות החדשים.

עסקים רבים כבר התאימו את המסר הפירסומי ומציעים שירות ישיר, מהיר ועד הבית. 
SMS שיווקי שלא היה מתקבל באהדה בימים כתיקונם, יוצר תחושת אחווה ואף הופך לויראלי ובכך מאפשר לעסקים לחבק את הלקוחות ולייצר שירותים ומוצרים חדשים. 
אין ספק, מי שיודע לתת מענה באמצעים דיגיטליים ישאר בתודעה הציבורית.

מה השתנה? 
אנשים ועסקים שהצליחו לבצע תפנית מהירה, כדוגמת עצמאיים בתחומים שונים שהפכו בין רגע, לסוכני שיווק מסכות ועד למפעל קוסמטיקה שהוסב לייצור אלכוהול ג'ל. הגדילו את הסיכויים לעבור את המשבר אולי אף לצאת ממנו מחוזקים כלכלית. 

נעים לגלות שבפועל:

  • עבודה מרחוק מאפשרת קיצור ודיוק תהליכים 
  • למידה מרחוק הופכת לחוויתית ומגוונת יותר 
  • שיתוף המידע האינסופי ברשת פותח אופקים חדשים
  • שירותים טכנולוגיים גדלים ופורחים

    בנימה אישית, 
    בימים בהם העולם דורש התמודדות עם אתגר מקצועי מחד, ההכרח להמשיך להיות נחוצה ויצירתיות יותר מתמיד. ומאידך האתגר האישי כאמא לשלושה ילדים שצריכה לנהל אופרציה של שגרת יום לא סטנדרטית. הודעה שיצאה בתקשורת, לאחר 5 ימים בלבד למשבר "גורמים בכירים בממשלה: "אל תלמדו מהבית, זה אינו יעיל"  מעלה בי את השאלה - כיצד זה קורה?

whatsapp

לו למשרד החינוך הייתה פלטפורמה אמיתית ללמידה מקוונת העומדת בעומס של 2.2 מיליון תלמידים בישראל המורים היו יכולים להמשיך לקבל את שכרם כרגיל ושיגרת החיים בבית, הייתה יכולה לקבל תפנית קצת יותר חיובית.

העולם הדיגיטלי מאפשר להעביר תוכן רב, באופן פשוט ונגיש ואינו דורש משאבים רבים. רק חשיבה נכונה ותכנון מוקדם.
הפתרון הוא הקמת אתר חזק ואינטראקטיבי לכל בית ספר כזה שיאפשר, הפצה ממקור אחד אמין ובעיקר יאפשר לילדים ללמוד לבד ללא תיווך.

לסיכום,
אם לא נערכתם כדאי שתגיבו מהר -שדרוג ושיפור מערכות הדיגיטל היא בבחינת חובה עסקית וחברתית, כדי שנוכל להמשיך לשרוד ולתפקד בעולם בו הכל יכול להתהפך ברגע. מתן דגש על אבטחת המידע בשילוב מערכות תומכות, יאפשר עבודה ולמידה מרחוק,המשך התנהלות שוטפת, מול קהל היעד שלכם.

יצירת קשר

בטחון אתרינו ישמרו על סטנדרטי האבטחה הגבוהים ביותר. לא ניתן יד לקוד זדוני, ולא נפקיר את בטחונם של אתרינו בידי בוטים ודומיהם המאיימים להחריב את האתר .  נשמור על טוהר הקוד ונפעל לבדיקה ובחינה מתמדת של האתרים באחזקתנו. נשתמש ברכיבי האבטחה העדכניים ביותר. ריזונט תתמוך בחיסול טרור הסייבר, ריזונט, חזקים בבטחון.
רציתי לקנות! מצאתי את הזמן. האשראי מוכן ואין תירוצים, אני לא רוצה לפספס את ההזדמנות הנדירה! ובכל זאת, לא קניתי.  למה זה קרה?